Proč máme rádi své ebook čtečky – vyhlášení

Proč máme rádi své ebook čtečky – vyhlášení

Od cca půlky května měla široká veřejnost možnost účastnit se soutěže o voucher na skin s podtitulem Proč máme rádi své ebook čtečky. Stačilo na fórum EbookExpert.cz napsat v pár větách, proč máte rádi svou čtečku elektronických knih. Soutěžilo se o skin (polep) na e-book čtečku dle vlastního výběru (hodnota 425 Kč). Tedy vlastní návrh (např. fotku svého psa nebo jiného miláčka :-) či výběr z vytvořených profi designů. Uzávěrka soutěže byla včera, dnes měl být vylosován výherce.

Takže…

Výherkyni ještě jednou gratuluji. Výhra (voucher na skin) jí bude zaslána na email.

Co je to vlastně skin a proč jej chtít na čtečce?

Skin je anglické slovíčko a znamená “kůže”. V tomto kontextu jde o jakousi nálepku – vinylový polep speciálního složení s kvalitním tiskem, kvalitní povrchovou úpravou a UV filtrem pro stálost  barev. Tato “nálepka” umožňuje odlišit zařízení a zároveň jej chrání proti poškrábání. Aplikace skinu na čtečku vám zaručí odlišení se od uniformní šedi (doslova) – motivem může být cokoliv. Pokud si nevyberete z nabízených designů, můžete si vytvořit vlastní motiv. Můžete tak mít světový unikát nebo mít na čtečce oblíbenou fotografii. Fantazii se meze nekladou. Navíc krom nového vzhledu přinese skin vaší čtečce ochranu proti poškrábáním. Pořiďte si kvalitní skin na čtečku!

A proč vlastně čtečky e-knih milujeme?

Výběr důvodů, které poskytli účastníci soutěže:

“Knihy mám sice ráda, ale číst na čtečce je tak pohodlné! Oproti knížce má moje čtečka i nasvícení displeje, takže v posteli přítele neruším. Když on chce spát, já mohu číst dál, aniž bych jej rušila :-) A těch elektronických knih, co se do ní vejde!”

“Líbí se mi, že si ve čtečce vytvářím vlastní hierarchizované knihovny, snadno v ní hledám a když se rozhodnu, že nějakou knihu chci, mohu si ji hned koupit. je to dobrá věc a beru si ji vždy s sebou kamkoli cestuji.”

“Mně byla nejužitečnější při pobytu v nemocnici a potom při následné rehabilitaci. Vyřešila můj stálý problém se zásobou knih, mohla jsem mít bohatou knihovnu u sebe a nevláčet další tašku knih. Pořád mám radši papírové knihy, ale na dovolenou, do lázní a kamkoliv mimo domov – není nad čtečku!”

“Nosím v ní hromadu skvělých knížek za super ceny i nějaké pomůcky do školy, fotky, pár her. Je malá, lehká, skladná, nebolí z ní oči a mám vše hned po ruce.”

“je schopna pojmout tolik textu, kolik si zamanu. Můžu tak pohodlně číst skripta do školy a pak přepnout na oblíbenou detektivku, v tomhle mi dělá velkou radost. Je tedy praktická, zároveň skladná. Ráda za to, že se mnou cestuje a oproti běžným knihám mě netrápí svou váhou a velikostí.”

“Moje knihovna mne přerostla. Mám něco přes 1200 knih, a přesto nacházím opravdové poklady na internetu, na stránkách amatérských spisovatelů (někteří z nich se stali profesionály), jako jsou fictionpress nebo livejournal. Před koupí čtečky to ale znamenalo vše si tisknout, protože neexistoval způsob, jak si vybrané povídky přečíst v autobuse nebo v metru na cestě z a do práce, což je pro mne jediná možnost, kdy si v klidu mohu něco přečíst.”

O autorovi

Tomáš
Tomáš 206 Článků

Fanda do čtení a čteček elektronických knih. První moje čtečka byla Kindle 3 Keyboard dovezená z USA a od té doby se "vezu". Za několik let používání ebook čteček mi jich prošlo rukama dost :-) Píšu o ebook čtečkách, recenzuji je a také vedu internetový obchod specializovaný na ebook čtečky.

Další zajímavé články

PocketBook reader pro Apple iPhone

PocketBook, výrobce skvělých čteček elektronických knih, kterými zásobí trh od roku 2009, vytvořil novou čtecí aplikaci pro Apple iPhone. Aplikace PocketBook Reader je k dispozici na iTunes a byť je

Cestujete? Získejte e-knihy v hodnotě 1100 Kč!

Chystáte se na dovolenou do zahraničí? Berete s sebou čtečku knih? Co takhle jí naplnit osmi e-knihami v hodnotě 1100 Kč? Stačí využít nabídku cestovní pojištovny Allianz, která až do

Jedinečná garance nula vadných bodů u ebook čteček s nasvíceným displejem

V mém e-shopu specialisty na ebook čtečky aXOs.cz jsem spustil garanci nula vadných bodů u ebook čteček s nasvíceným displejem. Z mých dlouhodobých zkušeností se čtečkami s nasvíceným displejem musím

0 komentářů

Zatím žádné komentáře!

Můžeš být první, napiš svůj komentář!

Komentuj