Uživatelský avatar
od dotazyzakazniku
#436 dobrý den, po několika měsíčním zvažování jsem se rozhodla zakoupit si u vás čtečku. Jsem již v důchodu a tento nákup přes internet nepreferuji, ale váš obchod na mě působí velice seriozně tak jsdu do toho. Mám několik dotazů Proč lidé uvádí , že mají již několikátou četečku atd. Já mám představu, že by měla delší dobu být v provozu ? Vzhledem k neznalosti angl. jsem si vybralaP.B. Touch lux 3. Fyzicky jsem ji měla v ruce v obchodě. Velmi špatně listovala. Zatím čtu na tabletu a s tím porovnávám. Samozřejmě bych ráda využila všech vašich nabízených výhod včetně obalu na Tuff-luv Embrace Navajo. Tedy prosím, jak je to s tím listováním a mojí volbou . Díky moc. Věra
Uživatelský avatar
od tomb
#439 Důvodů proč mají několikátou čtečku může být více. Můžete to však brát pozitivně, kdyby se jim čtečka nezamlouvala, těžko by si kupovali další a další. Buď koupili na začátku moc levnou a chtějí lepší nebo se často čtečka "rozdá" v rodině, když si ji koupí jeden a druhý si ji moc často půjčuje :-)
Uživatelský avatar
od tomb
#442 Můžete mít rozečtených knih kolik chcete, čtečka si u každé e-knihy pamatuje, kde jste přestala číst.
Pro začátek se určitě obejdete bez paměťové karty, vnitřní paměť čtečky uloží stovky až tisíce e-knih.
Uživatelský avatar
od tomb
#443 A PocketBook Touch Lux 3 je skvělá volba na čtení beletrie. Pokud nemáte vyloženě špatný zrak, budete určitě spokojená. Na to otáčení stránek se dá rychle zvyknout.
Kdybyste potřebovala moc zvětšit písmo, byla by v tomto pohodlnější PocketBook Inkpad, ale ta je zase větší a těžší (a dražší).