Uživatelský avatar
od dotazyzakazniku
#318 Dobrý den,

již delší dobu uvažuji o zakoupení čtečky, ráda bych využila Vašich nabízených služeb – potřebovala bych poradit.
Jsem již v důchodu, je mi 63 let, s počítačem pracuji jako běžný uživatel, ale anglicky neumím, jen pár výrazů.
Chtěla bych čtečku, která umí česky a měla český návod, měla dost velká písmena, měla podsvícení, abych mohla číst ve tmě v noci.
Nerozumím výrazům „ sponzorovaná“ a „bez reklam“.
Děkuji za pochopení a věřím, že jsem našla odborníka, který mi poradí.

Irena
Uživatelský avatar
od tomb
#320 Pro Vás bude ideální čtečka PocketBook Touch Lux 2 - http://axos.cz/pocketbook-626-touch-lux-2-sedy-p61
Kromě šedé je dostupná také v bílé (záda jsou černé u obou, liší se jen přední strana).

Má menu v češtině, český návod - krátký vytištěný, obsáhlý na DVD ve formátu PDF, mohu Vám jej nahrát přímo do čtečky. Písmo u e-knihy se dá zvětšit (či zmenšit), ale písmo v menu má standardní velikost. V menu neumí měnit velikost písma žádná čtečka, která mi prošla rukama. Podsvícení má tato čtečka taktéž a v noci tak umožňuje pohodlné čtení.

"Sponzorovaná" a "bez reklam" se týká čtečky, kterou bych Vám nedoporučil z důvodů, že nesplňuje Vaše požadavky a mj. má omezenou podporu formátů, což Vám může také ztížit používání.