Pouzdro Origami pro Kindle Voyage za cenu levného Kindlu

Pouzdro Origami pro Kindle Voyage za cenu levného Kindlu

Amazon se svou novou čtečku elektronických knih zamířil do opačných vod, než bylo v poslední době zvykem u výrobců ebook čteček a s Kindle Voyage jde proti proudu neustále zlevňujících zařízení. A čtečky za posledních pár let klesly cenou opravdu o mnoho, o tisíce. Amazon s Voyage stejně jako PocketBook se svou čtečkou Ultra 650 vstupuje na trh se čtečkou za velmi vysokou cenu. O tom, že půjde o nadupanou čtečku není sporu, viz představení Kindle Voyage zde na blogu. Za novou vlajkovou loď si výrobce nechá pořádně zaplatit, 189 EUR není rozhodně málo za jednoúčelové zařízení. Jestli na nové čtečce Amazon „rýžuje“ nebo ne, ponechme stranou. Ve Voyage jsou použity nové technologie a je docela možné, že zatím její prodej Amazon nedotuje, tak jako u jiných svých čteček. Inu na tom přeci není nic špatného, že by chtěl výrobce/prodejce vydělat (byť hlavní příjmy plynou Amazonu z prodeje knih a e-knih a jeho zařízení mají za hlavní náplň prodej obsahu podpořit). Navíc u novinky nabité novými technologiemi, přicházející na trh před Vánoci. A za kvalitu se platí. To vše „ospravedlňuje“ vysokou cenu (za předpokladu, že čtečka bude dobrá a nebude trpět nějakým výrazným neduhem).

Amazon Protective Leather Cover for Kindle Voyage, RedCo však do očí bije o mnoho více jsou nová Origami pouzdra, které Amazon nabízí jako příslušenství pro novou čtečku. Pouzdro pro čtečku Kindle Voyage nabízí za cenu 59 $/EUR, což je cena nového nejlevnejšího Kindlu (viz představení Kindle 6 na blogu). Pouzdra od Amazonu nebyly nikdy zrovna levná, ale tato situace je úsměvná :-)

Amazon Protective Leather Cover for Kindle Voyage

Nabídka pouzder pro Amazon Kindle Voyage na aXOs.cz zatím zeje prázdnotou. Věřím, že časem se zaplní levnými i kvalitními obaly za přiměřenou cenu, stejně jako v kategorii pouzdra pro Amazon Kindle Paperwhite 2. Z důvody přemrštěné ceny však nečekejte, že nabídnu originální obaly od Amazonu. Pouzdro Origami by v ČR muselo stát přes dva tisíce korun. Za kvalitu se sice platí, ale i vy jistě máte své limity :-) Navíc když mám v nabídce opravdu kvalitní pouzdra anglické značky Tuff-Luv s doživotní zárukou, navíc také z pravé kůže, ať už Vintage pouzdro černé či hnědé nebo Western pouzdro z kartáčované kůže.

Amazon Protective Leather Cover for Kindle Voyage, BluePokud je Kindle Voyage na vás moc drahý a raději při koupi nové ebook čtečky chcete zvolit cestu nákupu nové čtečky s nejlepším poměrem cena/kvalita, mohu doporučit Kindle Paperwhite 2, např. s velmi oblíbeným pouzdrem DurableLock (levnější napodobenina toho originálního) nebo se značkovým obalem vynikající kvality – Tuff Luv Ebmrace Plus pro Kindle Paperwhite 2 se stojánkem a šikovným úchopem na ruku.

O autorovi

Tomáš
Tomáš 194 Článků

Fanda do čtení a čteček elektronických knih. První moje čtečka byla Kindle 3 Keyboard dovezená z USA a od té doby se "vezu". Za několik let používání ebook čteček mi jich prošlo rukama dost :-) Píšu o ebook čtečkách, recenzuji je a také vedu internetový obchod specializovaný na ebook čtečky.

Další zajímavé články

Ebook čtečky 0 komentářů

Pouzdra Caseable – originální kvalita nejen pro čtečky Kindle

Čtečky elektronických knih jsou vesměs šedé vizuálně nezajímavé zařízení. Ale nevadí, čtečku je třeba na cestách chránit a stejně tak ta rozumná většina z nás používá čtečku v obalu. A tam

Pouzdra a příslušenství 2 komentářů

Caseable – jedinečná pouzdra pro ebook čtečky

Tak trochu se musím podělit o radost, tak trošku musím upozornit potencionální zákazníky :-) Že můj internetový obchod aXOs.cz – specialista na ebook čtečky je opravdu specializovaný poznáte podle různých

Pouzdra a příslušenství 0 komentářů

Nudné, nekvalitní, drahé a neoriginální

„Nudné, nekvalitní, drahé a neoriginální“ … pokud takto hodnotíte pouzdra pro ebook čtečky, asi jste ještě neviděli pouzdra Lente Designs. Tyto obaly vyrobené takřka rodinnou firmou v Anglii, jsou vyráběné

1 komentář

  1. Milan
    Září 28, 21:59 Odpovědět

    Ahoj. Čistě technicky by mě zajímalo, jak dobře to drží jako stojánek :-) Jinak je to tedy palba za „blbé“ pouzdro.

Komentuj