PocketBook svolává čtečky Touch LUX 2 z důvodu možných problémů s baterií

PocketBook svolává čtečky Touch LUX 2 z důvodu možných problémů s baterií

Specializovaný výrobce čteček PocketBook si zakládá na kvalitě svých produktů. Čtečky od tohoto výrobce celkem pravidelně vyhrávají různé testy, stejně jako získávají různé ocenění (např. PB Lux 2 dostal ocenění Red Dot). Nikdo však není neomylný a výrobce teď přiznal, že některé šarže čtečky PocketBook Touch Lux 2 626 mohou mít vadnou baterii. Podobně jako u automobilů, tak PocketBook „svolává“ tyto čtečky do servisu, aby byla závada odstraněna a zákazník tak měl bezvadný produkt. Stejný problém s nutností výměny baterie postihl např. majitele iPhonu 5. Na stránkách PocketBooku si můžete zadáním sériového čísla vaší čtečky ověřit, zda se nárok na výměnu baterie týká i vaší čtečky. Doporučuji prověřit, zda nepatříte mezi „šťastlivce“, na první pohled se totiž čtečka může tvářit normálně. Osobně jsem majitelem takové čtečky. Funguje bezvadně již několik měsíců, přesto dle výrobce potřebuje baterii vyměnit.

pocketbook_touch_lux_2_626_front_back

Sériové číslo zjistíte z hlavního menu čtečky PocketBook 626 následovně: Nastavení -> O přístroji -> Model zařízení.

Tato záruční výměna probíhá stejně jako ostatní záruční či pozáruční úkony v autorizovaném servisu Český servis. Čtečku NEPOSÍLEJTE na výměnu baterie ke svému prodejci! U čteček zakoupených na aXOs.cz máte možnost využít bezplatný svoz reklamované čtečky do servisu (vyberte svoz do pobočky Praha), čtečka bude také po opravě zdarma zaslána zpět na vaši adresu. Pro výměnu baterie respektive bližší informace můžete využít linku 800 111 155. Dle informací ze stránek výrobce zabere výměna baterie maximálně dva týdny.

Pro zákazníky a majitele čtečky PocketBook 626 toto není na jednu stranu pěkné zjištění, na druhou stranu se k celé záležitosti postavil výrobce čelem a zajišťuje pro své zákazníky co nejméně bolestné řešení. Takže určitě není třeba na PocketBook a čtečku Touch Lux 2 zanevřít, naopak. Vidíte, že výrobce nejen pracuje na softwarovém vylepšování (viz Chystá se převratná aktualizace FW pro PocketBook Touch Lux 2), ale že je na něj spoleh i po stránce servisu. Své zákazníky, kteří nakoupili zmíněnou čtečku v mém e-shopu aXOs.cz – specialista na ebook čtečky jsem již s touto informací kontaktoval emailem.

Chcete si ebook čtečku PocketBook Touch Lux 2 teprve pořídit? Na aXOs.cz – e-shop specialisty na ebook čtečky již v tuto chvíli prodávám jen čtečky, kterých se výměna baterie netýká. Pro Vaši 100% jistotu můžete v poznámce objednávky na aXOs.cz uvést, že chcete čtečku ověřit podle sériového čísla. Čtečku pak zkontroluji před odesláním. Navíc na tyto čtečky se vztahuje garance nula vadných bodů na displeji, kterou exkluzivně nabízím.

O autorovi

Tomáš
Tomáš 189 Článků

Fanda do čtení a čteček elektronických knih. První moje čtečka byla Kindle 3 Keyboard dovezená z USA a od té doby se "vezu". Za několik let používání ebook čteček mi jich prošlo rukama dost :-) Píšu o ebook čtečkách, recenzuji je a také vedu internetový obchod specializovaný na ebook čtečky.

Další zajímavé články

Novinky

Novinky ze světa e-book čteček #4

Vítejte u další nepravidelné dávky novinek z oblasti e-book čteček. Jsem Tomáš a provozuji tento blog a e-shop AXOS.cz – specialista na e-book čtečky. Pocketbook Inkpad 2 – drobný facelift?

Novinky

Nejen valentýnský dárek pro ženu

Máte partnerku, která ráda čte? Sháníte pro ní vhodný dárek, ať už na Valentýna, Vánoce, narozeniny, výročí či jen tak pro radost a jako důkaz vaší lásky? Poradím vám, co

Knihy (ebooky)

Nejprodávanější ebooky v ČR za srpen 2014

Svaz českých knihkupců a nakladatelů měsíčně zveřejňuje statistiku nejlépe prodávaných titulů v elektronické podobě, tzv. bestsellerů. Nejprodávanější ebooky v srpnu 2014 byly: Autor Název Nakladatelství Jonas Jonasson Analfabetka, která uměla