Magnetická ebook čtečka PocketBook Ultra 650

Magnetická ebook čtečka PocketBook Ultra 650

Připravil jsem krátké video s představením nové funkce čtečky PocketBook Ultra 650 + návrh na další využití této ebook čtečky (vtípek)…

PocketBook Ultra podporuje funkci Sleep

Co si uvědomuji, tak v podstatě nikde (krom první části recenze na PocketBook Ultra) se neuvádí informace o velmi jednoduché, ale o to víc užitečnější funkci, kterou je nová PocketBook Ultra vybavena. Jako první čtečka od PocketBooku podporuje automatické uspání (sleep) / probuzení čtečky (wake up) při zavření pouzdra, respektive jeho otevření. Návyková věc, kterou známe z některých tabletů nebo konkurenční ebook čtečky Amazon Kindle Paperwhite 2. Na tuto vychytávku se velmi rychle zvyká, jsem rád, že ji začal konečně PocketBook používat i u svých čteček, byť se zatím týká jen nejnovější Ultry. Krom čtečky s touto funkcí budete potřebovat také vhodné pouzdro, ty jsou zatím dostupné v černé, zelené a bílé.

Pokud nevíte, o co jde, podívejte se na video…navíc od 1:17 min. jsem pro vás připravil návod na nezvyklé použití ebook čtečky PocketBook Ultra, aneb vtípek před víkendem :-)

Pokud vás zajímají magnetické pouzdra popisované ve videu, podívejte se na článek o PocketBook Sense, která pouzdro s tímto druhem uchycení bude používat.

Nejen čtením živ je člověk, nejen na čtení jest ebook čtečka

A pro pobavení i další možné využití PocketBooku Ultra – domácí vzkazník, který můžete připevnit třeba na ledničku :-)

PocketBook Ultra 650 na lednici

Čtečku i pouzdro můžete zakoupit ve specializovaném e-shopu aXOs.cz, který provozuji.

 

O autorovi

Tomáš
Tomáš 198 Článků

Fanda do čtení a čteček elektronických knih. První moje čtečka byla Kindle 3 Keyboard dovezená z USA a od té doby se "vezu". Za několik let používání ebook čteček mi jich prošlo rukama dost :-) Píšu o ebook čtečkách, recenzuji je a také vedu internetový obchod specializovaný na ebook čtečky.

Další zajímavé články

Nezařazeno 9 komentářů

Vyplatí se e-knihy? Aneb srovnání cen knih

Věčné debaty a otázky: jsou e-knihy levnější než tištěné, proč nejsou levnější o více, vyplatí se e-knihy, vyplatí se nákup ebook čtečky? Debata dle mého nekonečná, ale zkusme si udělat

Nezařazeno 1 komentář

Musíme si pomáhat – výpomoc pro Mall.cz

Něco jako otevřený dopis… Vážený obchodní dome Mall.cz, jeho emailové automaty a pracovníci…dne 13. 2. 2015 v 23:58 hod. jste mi emailem potvrdili přijetí požadavku skrze formulář na vašem e-shopu.

Ebook čtečky 4 komentářů

Nové uživatelské rozhraní pro PocketBook Inkpad 840 – update firmware

Na oficiálních českých stránkách PocketBooku se v sekci podpora pro ebook čtečku PocketBook Inkpad objevil nový firmware s označením 5.4. Stalo se tedy to, o čem jsem spekuloval v článku

1 komentář

Komentuj