Magnetická ebook čtečka PocketBook Ultra 650

Magnetická ebook čtečka PocketBook Ultra 650

Připravil jsem krátké video s představením nové funkce čtečky PocketBook Ultra 650 + návrh na další využití této ebook čtečky (vtípek)…

PocketBook Ultra podporuje funkci Sleep

Co si uvědomuji, tak v podstatě nikde (krom první části recenze na PocketBook Ultra) se neuvádí informace o velmi jednoduché, ale o to víc užitečnější funkci, kterou je nová PocketBook Ultra vybavena. Jako první čtečka od PocketBooku podporuje automatické uspání (sleep) / probuzení čtečky (wake up) při zavření pouzdra, respektive jeho otevření. Návyková věc, kterou známe z některých tabletů nebo konkurenční ebook čtečky Amazon Kindle Paperwhite 2. Na tuto vychytávku se velmi rychle zvyká, jsem rád, že ji začal konečně PocketBook používat i u svých čteček, byť se zatím týká jen nejnovější Ultry. Krom čtečky s touto funkcí budete potřebovat také vhodné pouzdro, ty jsou zatím dostupné v černé, zelené a bílé.

Pokud nevíte, o co jde, podívejte se na video…navíc od 1:17 min. jsem pro vás připravil návod na nezvyklé použití ebook čtečky PocketBook Ultra, aneb vtípek před víkendem :-)

Pokud vás zajímají magnetické pouzdra popisované ve videu, podívejte se na článek o PocketBook Sense, která pouzdro s tímto druhem uchycení bude používat.

Nejen čtením živ je člověk, nejen na čtení jest ebook čtečka

A pro pobavení i další možné využití PocketBooku Ultra – domácí vzkazník, který můžete připevnit třeba na ledničku :-)

PocketBook Ultra 650 na lednici

Čtečku i pouzdro můžete zakoupit ve specializovaném e-shopu aXOs.cz, který provozuji.

 

O autorovi

Tomáš
Tomáš 194 Článků

Fanda do čtení a čteček elektronických knih. První moje čtečka byla Kindle 3 Keyboard dovezená z USA a od té doby se "vezu". Za několik let používání ebook čteček mi jich prošlo rukama dost :-) Píšu o ebook čtečkách, recenzuji je a také vedu internetový obchod specializovaný na ebook čtečky.

Další zajímavé články

Nezařazeno 4 komentářů

Nové uživatelské rozhraní pro PocketBook Inkpad 840 – update firmware

Na oficiálních českých stránkách PocketBooku se v sekci podpora pro ebook čtečku PocketBook Inkpad objevil nový firmware s označením 5.4. Stalo se tedy to, o čem jsem spekuloval v článku

Nezařazeno 13 komentářů

PocketBook 630 Sense (Fashion) – čtečka se senzorem okolního světla a Kenzo krytem

Letošní (na poměry čteček elektronických knih) smršť nových modelů od PocketBooku ještě neskončila. Brzy tento 4. největší výrobce ebook čteček na světě, představí další novou čtečku elektronických knih. Po představení

Nezařazeno 1 komentář

Musíme si pomáhat – výpomoc pro Mall.cz

Něco jako otevřený dopis… Vážený obchodní dome Mall.cz, jeho emailové automaty a pracovníci…dne 13. 2. 2015 v 23:58 hod. jste mi emailem potvrdili přijetí požadavku skrze formulář na vašem e-shopu.

1 komentář

Komentuj