Uživatelský avatar
od Kaczatko
#751 Dobrý den, mám čtečku Pocketbook Touch Lux 2 (626) a dnes, 11 dní po vypršení záruky (koupená 10.12.2014) se po snaze udělat tovární nastavení už nerozběhla. Na displeji stále běhá symbol přesýpacích hodin (už několik hodin) a displej svítí. Při vypnutí displej zhasne a zůstane na něm viset symbol přesýpaccích hodin (který se přestane hýbat). Zkusila jsem ruční aktualizaci firmware pomocí MicroSD, stiknu šipek a zapnutí - také nic, displej se jen rozsvítí a nic se nezačne dít. Jedná se 100% o nějaký software problém, doteď čtečka zcela normálně krásně fungovala. Můžete prosím poradit, jestli nemáte nějaký tip na to, jak ji rozjet/resetovat? Pár dní po záruce to opravdu nepotěší :-( díky Katka Šlesingerová
Uživatelský avatar
od tomb
#752 Dobrý den, buď tu ruční aktualizaci provádíte špatně nebo jste vyčerpala možnosti na oživení čtečky svépomocí. Zkuste jinou verzi fw (třeba i downgrade).

(stiskněte současně dvě tlačítka pro otáčení stránek a za stálého jejich držení stiskněte a držte i tlačítko on/off - držíte tři tlačítka po dobu cca 25-30 vteřin a pak by se měla spustit aktualizace)