Uživatelský avatar
od tomasb
#914 V neděli 16. 12. 2018 jsme se bohužel dozvěděli informaci, že výrobce z německého skladu neposlal zboží ve středu, jak avizoval, ale až v pátek. Původní "plán" byl, že zboží dostaneme v pátek (optimistická varianta kdy by nám distributor zásilky převezl vlastní dopravou) nebo v pondělí. Bohužel nedojde ani k pondělnímu naskladnění vzhledem k výše uvedenému pozdějšímu zaslání ze skladu výrobce.

Nová optimistická varianta - čtečky obdržíme v úterý večer (pokud nám je distributor přiveze vlastní dopravou), přes noc objednávky vyřídíme a zásilky předáme přepravcům ve středu. Na doručení by tak zbyly dva pracovní dny. Za obvyklých situací doručují dopravci zásilky druhý pracovní den. Samozřejmě před Vánoci je jiná situace - připomínám, že např. ČP avizuje doručení zásilek do Vánoc podaných v úterý. (PPL se mi nepodařilo ze stránek a FB zjistit)

O dalších variantách se mi nechce raději ani spekulovat, tohle musí klapnout! :-)

Pro naše zákazníky platí, že jakkoliv budou chtít objednávku upravit, reagujte odpovědí na poslední email, který Vám přišel. Děkuji.
Uživatelský avatar
od tomasb
#915 Již žádné sliby výrobce, ale skutečná data o odeslaných zásilkách:

https://imgup.cz/image/L2gl

Tímto nechci "dráždit hada bosou nohou", ale čtečky z první várky v ČR jako důkaz, že opravdu existují :-)

https://imgup.cz/image/L2gn

Pokud by Vás zajímalo, zda jsem čtečku viděl, otestoval nebo ji mám - tak NE, všechny čtečky šly rovnou zákazníkům. Viděl jsem jednu čtečku chvíli zapnutou na prodejně, když mi zákazník, který měl osobní odběr, mně ji dovolil omkrnout :-) Vypadala velmi dobře. Jinak by ale stejně teď nebyl čas si ji vzít domů a testovat.
Uživatelský avatar
od tomasb
#917 Podle tracking number a informace od distributora to vypadá, že čtečky budeme mít už dnes!
Pokud se tak stane, bude to den k dobru oproti naposledy sdělenému termínu (ten v emailu) a mělo by to tedy být i s "garancí" přepravců, že doručí do Vánoc!

No uvidíme...
Uživatelský avatar
od Jakub
#918 Děkuji za plný a aktuální tok informací.
Pokud dojde k naskladnění a expedice dle zmiňovaného data tedy expedice nejpozději 19.12. bude to super.
To snad doručí i pošta do 21.12. :-D
Děkuji Jakub
Uživatelský avatar
od tomasb
#920 Tak, čtečky jsou v dobrých rukách :-)

Nemějte přehnané očekávání co se týče vyřízení objednávek. Nějaké se jistě podaří odeslat dnes, spíše ale počítám, že bude "zařízeno" mimo pracovní dobu, tzn. podáno dopravcům zítra.

Pokud máte čtečku na osobní odběr - vyčkejte emailového avíza o možnosti vyzvednutí. Zítra (úterý) do 14 hodin máme prodejnu uzavřenu. Na některý den v tomto týdnu ještě vyhlásím otevírací dobu do minimálně 18:00 hod. - bude uvedeno na stránkách prodejny - https://www.axos.cz/o-nakupu/prodejna/

Pokud máte objednávku na čtečku se zasláním na adresu nebo vyzvednutím ve výdejním místě nebo na poště: pokud jste potvrdili objednávku emailem a mělo se na Vás v této dodávce dostat (viz předchozí emailové komunikace) a neobdržíte email o vyřízení objednávky do úterních 9:00 hod., tak pište na email.
Uživatelský avatar
od tomasb
#921 Tak něco málo bylo odesláno dnes.
Pokračujeme ve vyřizování objednávek do roztrhání těla nebo vyřízení všech objednávek. Doufám v tu druhou možnost :-) Šedých čteček je dost, máme jich víc než je aktuálně objednávek. Verze Spicy Cooper platí co bylo avizováno emailem - pokud nezjistíme opak :-)

Pokud Vám přijde dnes avízo o vyřízení objednávky od 15:45 hod. dále, znamená to, že zásilka je připravena k zítřejšímu vyzvednutí dopravci. (ne že je už dnes přepravována)

Kdo má čtečku k vyzvednutí na prodejně, dnes se dobouchá do 20:00 hod. (Bude zamčeno, tak bouchejte nebo volejte na mobilní číslo). Každopádně vyčkejte emailové avízo o přichystání Vaší objednávky! (Dnešek není ten den, který jsem avizoval původně, další prodloužená otevírací doba ještě jeden den v tomto týdnu bude).
Uživatelský avatar
od tomasb
#923 Zásilky pro Zásilkovnu dnes zavezeme přímo na depo, ušetří se jeden pracovní den a teoreticky by k vyzvednutí na výdejních místech Zásilkovny mohly být už zítra.

Pokud máte objednávku s osobním odběrem:
Otevírací doba ostravské prodejny aXOs - https://www.axos.cz/o-nakupu/prodejna/

úterý: do 18 hod.
středa: 9-18 hod.
čtvrtek: 9-16 hod.
pátek: 9-15 hod.

Pak otevřeno až ve středu 2. 1. 2019

Tak si přijďte včas vyzvednout ty vaše HáDé3ky :-)