Uživatelský avatar
od muhumuhu
#574 Dobrý večer, již před lety jsem dostal čtečku Kindle od fy Seznam, asi jako dárek za něco. Dnes jsem ji rozbalil, nabil a začal jsem hledat češtinu pro tento typ. Po přečtení několika fór jsem zjistil, že vlastním Kindle seriového čísla B00E a verze 4.0.1 (1331440003). A teď otázka, existuje pro tento typ čeština? Může někdo chytrý, prosím, odpovědět?
S díky
muhumuhu
Uživatelský avatar
od muhumuhu
#576 Ano, to jsem našel a četl. Otázkou je, zdali 4.0.1. je totéž, nebo aspoň velmi podobné jako 4.1.0. a 4.1.1.
Poradíte?
S díky
muhumuhu
Uživatelský avatar
od tomb
#577 To nevím. Co takhle si sehnat potřebný firmware? ;-)
Uživatelský avatar
od Pocket
#578 Všichni nejsme experti v oboru čteček, Tombe, ani já ne :-) Našel jsem návod, jak u starších čteček Kindle postupovat, ale nerad bych muhumuhu přivedl do maléru, takže prosím o odborný názor, jestli to je podle informací poskytnutých muhumuhu vhodné pro muhumuhu

http://www.ebooky.cz/kindle-5-a-kindle-4-dostal-update-firmware-4-1-1/
http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=200774090
Uživatelský avatar
od muhumuhu
#579 Díky pánové oběma, každý názor dobrý. Oba odkazy vedou na stejnou stránku a tam je postup snad snadný. Z předchozích 4.1. na 4.1.0. potom na 4.1.1. a tak dále na vyšší. Vyzkouším, vždycky se dá vrátit na tovární nastavení. Aspoň doufám.
S díky
muhumuhu
Uživatelský avatar
od muhumuhu
#581 Dobrý večer, nainstaloval jsem jailbreak - úspěšně. Poté jsem instaloval "update loc cz 4.1r57 k4 installbin - úspěšně.
Nenašel jsem podle návodu položku "update your kindle", ta je, aspoň v mém případě, jinde.
"menu-settings, device language-menu,update your kindle". Poté už to funguje dokonale.
Díky všem.
muhumuhu
Uživatelský avatar
od Pocket
#582 Jen tak ze zvědavosti se ještě optám, jestli s původním (4.0.1.) nebo updatovaným (4.1.1.) firmware :-)
Uživatelský avatar
od muhumuhu
#583 nejprve update na 4.1.0, potom jailbreak a poté čeština. Pro amatéra trochu nejednoduché, ale šlo to.
s pozdravem