Uživatelský avatar
od tomb
#187 Jelikož je PocketBook Ultra 650 specifická nejen svými malými rozměry, ale také umístěním dvojice tlačítek na zadní stranu čtečky, není situace ohledně vhodných pouzder zatím úplně růžová. Z univerzálních pouzder nejde drtivá většina použít, originální pouzdra od PocketBooku nebo dělaná Ultře na míru, nejsou zatím k mání, zatím je tedy výběr docela omezen. Pokud budete kupovat čtečku Ultra a budete chtít pouzdro, rozhodně doporučuji kupovat jen odzkoušené kombinace. Takové jsou např.:

Pouzdro vhodné pro PocketBook Ultra 650.
Pouzdro mírně kryje rohy displeje na vrchní straně. Pouzdro zakrývá čočku fotoaparátu a nejsou v něm přístupná zadní tlačítka - samozřejmě. Všechny ostatní tlačítka (pod displejem jsou mj. další pro otáčení stránek) a konektory jsou přistupné a dobře použitelné. Pouzdro je mírně větší než čtečka, při použití síly jde čtečkou hýbat v uchycovacích páscích, ale přežila intenzivní "třasotest" a nevypadla, takže co se týče bezpečnosti, není problém.

Obrázek
od pilot
#199 Pěkné pouzdro, ale bohužel - ukrajinští soudruzi, asi ve spěchu, udělali chybu :-((. Pouzdro postrádá celkem podstatnou (aspoň pro mne) drobnost: pružný pásek na vnitřní straně volné desky, do něhož lze po otočení naruby vsunout prsty. Škoda.....
Uživatelský avatar
od tomb
#200 Proč ve spěchu, proč chybu? Prostě na tom pouzdru stejně jako na dost dalších žádná kapsa nebo jiné místo na vložení prstů či dlaně, není. Ostatně na jiných pouzdrech (i těch od PocketBooku např. na řadu 626) se v prvé řadě nejedná o místo pro prsty, ale na dokumenty (tj. zbytečné). Pokud to není vyloženě avizováno (a tím pádem konstruováno) na prsty, je to spíš na jejich "uškrcení". Vhodně konstruováno je to např. u pouzder Tuff-Luv nebo Lea.
od pilot
#201 .....jasně. Já prostě vyšel z úvahy, která mi přišla logická: Když kupuju špičkovou čtečku, tak nějak očekávám, že mi nabídnou i pořádné pouzdro. Tedy i s pohodlným páskem na prsty.

No jsem prostě zmlsanej pouzdry Tuff-Luv..... :-)
Uživatelský avatar
od cecetka
#639 Magneticky kryt z limitovane edice vypada dobre, ale ctecka v nem neni pevne uchycena. Proto jsem si v Cine objednala klasicke zasunovaci pouzdro primo pro tuto ctecku. A cena 7€ byla prijemna.
Nevim, proc zrovna pro tento typ ctecky se takove pouzdro neda koupit primo v CR. Ze by se tato ctecka neprodavala v takovem mnozstvi, aby se dovoz vyplatil?