Uživatelský avatar
od Abeille
#354 Čtečka včera dorazila, dnes ji prozkoumávám , asi mi bude chvíli trvat, než si zvyknu na ovládání - ale to je tím,že čtečka Prestigio byla úplně jíná.
Chtěla jsem se zeptat - když čtečku připojímk pc, ukazují se mi fotky na obrazovce pc fotky, které ve čtečce jsou - nějaké tam byly vložené , dva jsem zkusmo vložila já. Ale když čtečku od pc odpojím , tak přímo ve čtečce se fotky neukážou. Dělám něco špatně, nebo tahle čtečka neslouží k zobrazování fotek ?
Jako - ne, že by mi na tom záleželo, já mám čtečku jen na čtení, tohle je bonus navíc.
A moc děkuji za přiložené DVD se spoustou knih. Už jsem si nějaké vybrala a uložila do čtečky.Hlavně mě potěšila "klasika" .. Shakespeare, Oskar Wilde atd.
Uživatelský avatar
od tomb
#355 Čtečka soubory grafického formátu zobrazí přes aplikaci Prohlížeč (nebo tak něco :-)
Tj. v Knihovně grafické soubory neuvidíte ani je tedy nezobrazíte, tam čtečka ukazuje jen soubory textového formátu.
Uživatelský avatar
od Abeille
#358
tomb píše:Čtečka soubory grafického formátu zobrazí přes aplikaci Prohlížeč (nebo tak něco :-)
Tj. v Knihovně grafické soubory neuvidíte ani je tedy nezobrazíte, tam čtečka ukazuje jen soubory textového formátu.


Děkuji za odpověď :)