od Pavla
#271 Dobrý den, mám čtečku 3 týdny a občas se mi stane, že při přechodu na další stranu knihy mi najednou vyskočí záložka, i když jsem se dotýkala druhé strany displeje nebo tlačítka. Také se mi zničehonic přepne do hlavní nabídky, i když se dotýkám displeje jinde. Není to často, ale několikrát za den se to stane. Je to normální, nebo s tím jde něco dělat ? Pomohlo by obnovení do továrního nastavení ?
Také by mě zajímalo, proč po pár stránkách mi displej problikne černě jako při aktualizaci displeje a přitom veškerou aktualizaci mám schválně vyplou.
Zkoušela jsem už aktualizaci software podle návodu, ta se povedla,ale dělá to pořád.
Poradí mi někdo co s tím ?
Nerada bych reklamovala, protože jinak je v pořádku, ale je to dárek pro starou osobu a ta by při občasném bezdůvodném vyskakování záložek a přepínání do hlavní nabídky asi byla bezradná.
Děkuji za odpovědi.
od catlittle1
#272 Továrním nastavení vůbec nic nepokazíte, můžete sama vyzkoušet. Ale obávám se, že to k ničemu nebude.
Čtečka se pouze nastaví do původních hodnot. Pokud jste si nastavila při používání, např. že chcete, aby se čtečka vypnula po 10 min, co ji nebudete používat, použitím továrního nastavení jen bude čtečka nastavena na původní hodnotu, před vami provedenou změnou.
Obraťte se raději na servis.
od xlup
#273 Tovarni nastaveni to vrati na vychozi hodnoty a pomuze v pripade ze uzivatel neco spatne nastavi. To ale asi v tomto pripade moc nepomuze, ale klido udelat, ani to nic nepokazi.

Musim rici, ze jsem mel podobne problemy a trosku jsem vahal ze je ctecka spatna, ale nakonec to byla chyba v obsluze pristroje. Ta dotykova plocha nekdy reaguje bud se zpozdenim,nebo naopak velmi citlive. Navrat do hlavni obrazovky se mi staval take a pokazde to bylo tim,ze jsem i lehce omylem prejel v levem hornim rohu na displayi. Zalozka v pravem.

Tak jestli to neni neco podobneho?

Jo a tlacitka si take nekdy daji na cas a pak se prelistuji treba stranky tri najednou.